HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

abt

İlham Kaynağımız

Şehrin Işıltısı

Dünya standartlarında hazırlanan projelerimizin en büyük ilham kaynağı doğanın mükemmel uyumu ve eşsiz bütünlüğüdür. Sıra dışı ve modern dokunuşlarla hayatınıza prestij katmayı hedefliyoruz. Şehre farklı bir ambiyans katan, çevre dostu projelerle adından sıkça bahsettiren işler ortaya koyuyoruz.

Alanındaki en iyi mimarlar ve işinde tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla keyifli bir ekip işi çıkarıyoruz. Lüks ve konforun bir arada yer aldığı yapıları; şehrin atmosferi ile harmanlayarak sizler için hazırlıyoruz. Temel hedefimiz; şehrin temposundan sıyrılmanızı sağlayarak, sizlere kaliteli ve huzurlu bir yaşam alanı sunmak…

BAŞKANIN MESAJI

Özçelik İnşaat olarak; 1982 yılından bugüne başarılı projelere imza attık. Yurt genelinde gerçekleştirdiğimiz inşaat çalışmalarında kaliteden ve prestijden ödün vermeden sektör içerisinde başarılı bir yol katettik. Firma olarak en büyük misyonumuz; inovatif, kaliteli ve prestijli yaşam alanları inşa etmek oldu. İnşa ettiğimiz her projede şehre kentsel anlamda artı değerler katarak konforlu yaşam çözümleri sunuyoruz. Türkiye genelinde devam eden ve tamamlanmış birçok projeyi hayata geçirdik.

Başta Ankara olmak üzere yurt içinde ve yurt dışında tamamlamayı hedeflediğimiz projelerle etkinlik alanlarımızı genişletmeye devam etmekteyiz. Yaşam alanı kurgularımızda estetik değerler ve mimari yaklaşımlar doğrultusunda projelerimizi hayata geçiriyoruz. Bütün çalışmalarımızda çağdaş ihtiyaçların karşılandığı, güvenli, sağlıklı, kolay erişilebilir ve doğanın pozitif etkisinden yararlandığımız mekanlar oluşturuyoruz. Yurt genelinde konuşulan ve beğenilen projeler en büyük referanslarımızdır.

Ülkemiz kentsel dönüşüm kapsamında yenilenirken, Özçelik İnşaat olarak; ünlü mimarlar eşliğinde hazırladığımız projelerle modern şehirleşmeye katkı sağlıyoruz. Özçelik İnşaat firmasının en büyük artılarından biri de aynı özveriye sahip uzman kadrosu, değerli ve tecrübeli çalışanlarının bizimle beraber bu yola baş koymasıdır. Özçelik İnşaat; alanındaki tecrübesi ve dinamik yapısı ile sektör içerisinde uzun yıllar yer alarak başarılı işler ortaya koymaya devam edecektir.

Saygılarımla,

Özkan ÖZÇELİK